Akademia Inicjatyw Młodzieżowych

Urodziny

Urodziny

Co to są urodziny?

Co to są urodziny?

To zwyczaj świątecznego obchodzenia rocznicy dnia, w którym ktoś się urodził. Zwykle wiąże się ze składaniem życzeń i wręczaniem prezentów solenizantowi.

Tradycyjnym elementem obchodów urodzin w kulturze europejskiej jest tort urodzinowy, który ozdobiony jest specjalnymi świeczkami w liczbie odpowiadającej wiekowi jubilata. Solenizant ma za zadanie zdmuchnąć świeczki, najlepiej wszystkie za jednym razem. Innym zwyczajem jest śpiewanie jubilatowi specjalnej piosenki - w Polsce jest to „Sto lat”.

Urodziny niektórych postaci historycznych bywają obchodzone jako święta.

Po raz pierwszy urodziny obchodzili w starożytnym Egipcie, później ten zwyczaj rozprzestrzenił się na Asyrię. Ale dotyczyło to tylko wybitnych ludzi - faraonów i królów, a także ich męskich spadkobierców. Pierwsze pisemne wzmianki o obchodach urodzin egipskich faraonów pochodzą z około 3000 rpne. W pałacu odbyła się uczta, w której oprócz szlachty wzięli udział zarówno słudzy, jak i niewolnicy. Często z okazji urodzin faraona więźniowie byli zwalniani z więzień.

Niezapomniana impreza urodzinowa

Niezapomniana impreza urodzinowa

Dla każdego dziecka urodziny to najbardziej wyczekiwany dzień w roku! Ważne, aby tego dnia nie zabrakło atrakcji dla Naszego Solenizanta oraz jego gości! Z przyjemności podejmiemy się organizacji niezapomnianego przyjęcia urodzinowego. Nasi Animatorzy przygotują szereg gier i zabaw dostosowanych do zainteresowań dziecka! 

URODZINY BASIC

URODZINY BASIC

Wyróżniamy trzy podstawowe wersje urodzin, które możemy dla Was zorganizować 

URODZINY TAK JAK CHCECIE

URODZINY TAK JAK CHCECIE

Urodziny takie jak chcecie

Urodziny takie jak chcecie

Wy wybieracie jeden z dostępnych programów urodzinowych, a nasi Animatorzy dopną każdy szczegół by na imprezie urodzinowej nie zabrakło atrakcji dla dzieci. 

W ramach organizacji imprezy zapewniamy animatorów oraz miejsce na imprezę.

 

URODZINY FABULARNE

URODZINY FABULARNE

Piraci

Ahoj Przygodo! Wcielmy się w piratów i przeżyjmy niezapomnianą imprezę w pirackim stylu. Poszukiwania skarbów i walki na miecze to jedne z wielu niesamowitych atrakcji. 

Detektywi

Kochacie rozwiązywać zagadki? Razem zostańmy prawdziwymi Sherlokami - stwórzmy swój kamuflaż, broń oraz środek transportu. Ponadto nauczymy się czytać zaszyfrowane wiadomości i wspólnie rozwiążemy wielką tajemnicę. 

Super Heros

Każde dziecko ma super moce! Wspólnymi siłami uda nam się pokonać czyhające siły zła i ocalić świat, biorąc udział w niesamowitym torze przeszkód i zyskując nowe umiejętności.

Harry Potter

Solenizant kocha Harrego Pottera? To czas być wyprawić mu magiczne przyjęcie na miarę Hogwartu. Zapraszamy na lekcje magii w programie; obrona Przed Czarną Magią, Rozgrywki Quiddicha, Eliksiry oraz oczywiście przydział do domów Hogwartu z niezwykłą Tiarą Przydziałów. Czekamy na młodych czarodziejów! 

WŁASNA KONFIGURACJA URODZIN

WŁASNA KONFIGURACJA URODZIN

Sam decydujesz jak wygląda impreza 

Wybierz co lubi dziecko

Wybierz co lubi dziecko

Chcesz zmiksować różne atrakcje na urodzinach dziecka, tak by było coś ekstremalnego, coś sportowego i coś artystycznego?
Nic trudnego - skontaktuj się z nami i daj znać jakie urodziny chciałbyś dla swojego dziecka. 

NASZE LOKALIZACJE

NASZE LOKALIZACJE

MAMY TRZY LOKALIZACJE URODZINOWE 

Kontakt

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz zapytać o ofertę wakacyjną, skontaktuj się z nami.

Kravtrening.pl 

Kontakt telefoniczny:
+48-508-155-159

Kontakt mailowy:
info@kravtrening.pl

Kontakt poprzez Facebook’a:
Kravtrening.pl – Facebook

Przejdź do góry strony